OBAVIJEST

Poštovani roditelji,

Molimo sve roditelje djece koja se polaznici DV Jelsa (CO Jelsa, PO Svirče i PO Vrboska) da ispune sljedeću dokumentaciju:

Svu dokumentaciju potrebno je dostaviti do 15.5.2020. na e-mail dvjelsa@gmail.com (formulari ne moraju biti potpisani – isto ćemo uraditi kasnije kada se za to osiguraju svi potrebni uvjeti).Ukoliko niste u mogućnosti formulare ispuniti na računalu, iste možete preuzeti u DV Jelsa na sljedeći način: molimo Vas da ne ulazite u ustanovu već da pozvonite i pričekate, formulare ćemo pripremiti i uručiti ispred ustanove. Kod osobnog dostavljanja formulara u DV Jelsa molimo vas da postupite na jednak način. Formulare možete dostaviti svakim radnim danom (ponedjeljak – petak) od 9:00 do 11:00. Molimo Vas da dostavite POTPUNU DOKUMENTACIJU.  

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica informaciju možete dobili putem maila dvjelsa@gmail.com te na broj telefona 091 547 1 547 (9:00 – 13:00 od ponedjeljka do petka)